Začiatok konca

Autor: Ivana Lešičková | 5.2.2015 o 20:20 | Karma článku: 3,50 | Prečítané:  426x

Referendum je zbytočné, pretože nič nerieši. Nenavrhuje zmeny, je diskriminačné a drahé. Aspoň tak to mnohí tvrdia. Lenže to, čo "nič nerieši," v skutočnosti zabraňuje niečomu oveľa horšiemu.

Načo robiť referendum, ktoré nechce nič meniť? Nuž, jediná odpoveď znie - aby sa zmenám predišlo. Je však naozaj také hrozné to, čo by sa stalo, keby došlo k všetkým týmto zmenám? 

1. homosexuálne vzťahy = manželstvo

Áno, je to dobrá vec. Keď sa dvaja milujú, nech sú spolu. Kto sa snaží zabrániť dvom ľuďom v láske, je zvyčajne považovaný za zlého. A to predsa nechceme, či? 

Je také jednoduché schovávať sa za ľudské práva a lásku medzi dvomi ľuďmi. No dobre, tak si predstavme, že povolíme homosexuálom uzatvárať určitú formu oficiálneho vzťahu. Najprv to bude registrované partnerstvo, neskôr manželstvo. A čo na tom bude? Veď keď sa milujú, nech sú spolu...

Myslíte si, že to skončí pri manželstvách homosexuálov? Omyl, vážení. V západnej Európe sa už ozývajú hlasy ďalších skupín, ktoré chcú svoje práva. Silnie tlak na vytvorenie polygamných a skupinových manželstiev. Pedofilovia chcú svoje právo na lásku k deťom. Už sú aj hlasy na obhajobu incestu. Dokonca s odôvodnením, že prípadné poškodené deti sa dajú "odstrániť" potratom. 

2. adopcia detí

Chudáci deti, ktoré sú v detských domovoch! Nebolo by im lepšie v milujúcej homosexuálnej rodine?

Častý argument proti je šikana, ktorú tieto deti zažijú. Áno, šikanovali sa deti slobodných matiek, deti z rozvedených rodín, tak sa budú šikanovať aj deti homosexuálnych párov. Lenže dnes je už doba, kedy sa kvôli "vadnému" manželstvu rodičov nešikanuje. Adopcia detí homosexuálmi by mala byť logický krok. 

Tak najprv - čakateľov na adopciu je veľa aj medzi heterosexuálnymi pármi a detí, ktoré sa môžu adoptovať, zas málo. Mýtus o tisícoch detí, ktoré čakajú na spásu, je len mýtus. Takisto je otázne, aký príklad budú mať tieto deti a ako sa dokážu postaviť k vlastnému vzťahu. Keďže v západnom svete začína prevládať tendencia prehnane ochraňovať homosexuálov, stávajú sa prípady, kedy sa manželia rozvedú kvôli homosexuálnej orientácii jedného z partnerov a pri súde sú deti určené práve jemu. Heterosexuálni rodičia sú odsúvaní do úzadia.

A je tu ešte niečo. Juvenilná justícia, ktorá bez dôkazov odoberá deti biologickým rodičom. V niektorých krajinách už existuje domnienka, že sa jedná o plánovaný obchod s deťmi. Záujemca si vytipuje dieťatko, nahlási "parametre" úradníkom a oni mu dieťatko "zoženú." V Nórsku bolo odobratých 200 000 detí. Jedná sa o jednu pätinu celkového počtu detí v krajine! A skúste hádať - nikto sa nepozastavuje nad tým, že končia v homosexuálnych rodinách a neraz aj pri pedofiloch. Lebo áno, už sa aj oni ozvali o svoje práva.

3. sexuálna výchova

Neznalosť spôsobuje problémy. Deti treba informovať a sex by nemal byť tabu. Čím viac budú vedieť, tým lepšie. Alebo..?

Dokonca aj súčasný pápež František vyhlásil, že je za sexuálnu výchovu, tak kde je problém? Áno - je za sexuálnu výchovu ako výchovu k zodpovednosti. Nie ako výchovu k pôžitkárstvu. Obsah sexuálnej výchovy, tak, ako ho prezentujú zástancovia "gender" ideológie totiž predpokladá skorú masturbáciu, zľahčovanie problematiky potratov a experimentovanie s vlastnou sexuálnou identitou.

Nedávno sa viac ako 300 slovenských odborníkov z radov lekárov, psychológov a pedagógov podpísalo pod vyhlásenie, že takáto sexuálna výchova je nebezpečný experiment a rozhodne ju neodporúčajú zaviesť do škôl. Ešte hroznejšie vyznieva svedectvo Carol Everettovej, bývalej šéfky potratovej kliniky, ktorá jasne odkazuje - nevhodná sexuálna výchova zvyšuje potratovosť a ničí morálku. Čo asi vyrastie z generácie, ktorá bude vychovávaná takým spôsobom? Myslíte si, že sa o vás postarajú, keď zostarnete?

Mimochodom, v Nemecku už pár rodičov sedí za to, že nechceli, aby sa ich deti zúčastňovali sexuálnej výchovy, keď sa im zdala nevhodná. 

Začiatok konca..?

Áno, referendum nič nerieši a nič nemení. No keď sa pozrieme za naše hranice, vidíme, že v mnohých krajinách došlo k zmenám, ktoré nás desia. Klasická rodina je dehonestovaná, rodičia nemajú právo na vlastné deti a štát rozhoduje o tom, čo je pre ne najlepšie. Takýto vnútorný rozklad môže znamenať začiatok konca európskej civilizácie. Možno si poviete, že to predsa nenecháme zájsť tak ďaleko. Len spravíme drobný ústupok...

Keď Hitler rečnil v roku 1938 v Mníchove, tiež chcel len "drobný ústupok". Svetoví politici sa nechali presvedčiť. Veď im povedal, že nič iné nebude chcieť... Nemali potrebu chrániť "malé a slabé národy". O rok neskôr začala druhá svetová vojna. 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Málo tu oslavujeme to dobro, čo na Slovensku bolo, je a bude

Možno to zle vidím; možno Slovákom budú tieto slová znieť trochu pateticky alebo prehnane.

KOMENTÁRE

SNS neodíde. Nikto na ňu nečaká

V prípade predčasných volieb by sa SNS nemuselo dostať do vlády.

DOMOV

Danko zatiaľ nepovedal, ako ďalej, krízu budú riešiť v piatok

SMS-kou oznámil, že jeho ministri na rokovanie vlády tak skoro neprídu.


Už ste čítali?